Нові надходження

  • Святкове взуття
    Новинка!
  • Весільні аксесуари
    Новинка!
  • Святкові набори
    Новинка!

Вишукане весільне та святкове взуття у Львові

Французький дизайнер Крістіан Лубутен вважає, що взуття кардинально змінює мову жіночого тіла: воно «підносить» жінку, як у фізичному, так і в емоційному сенсі. А хіба не в такому піднесеному стані повинна перебувати наречена у свій найщасливіший день? Під час першого весільного танцю деколи гостям починає здаватись, що її ніжки ледь торкаються землі!

Досягти такої легкості буде простіше, якщо Ви завітаєте до нашого магазину і підберете якісні весільні туфлі відомих європейських брендів. Сучасним Попелюшкам у день весілля доводиться багато рухатись: на них чекає похід до вівтаря, довга фотосесія, запальні танці. Подбайте про те, щоб ці незабутні моменти були сповнені безтурботних веселощів та легкості завдяки зручному взуттю від салону «Ейфорія»!

Завітавши в «Ейфорію» Ви зможете підібрати святкове взуття на весілля, новорічний бал або випускний вечір. Туфлі, які ми пропонуємо, мають зручну колодку, вони поєднують в собі стиль і практичність. Ми гарантуємо високу якість і міцність продукції. Наречена та її мама зможуть кружляти у танку хоч цілу ніч, не переймаючись ні за здоров’я своїх ніжок, ні за естетичний вигляд туфельок.

Асортимент салону постійно поповнюється новими класичними та актуальними моделями. Наші гості будуть приємно вражені різноманітністю відтінків та моделей, тут легко знайти те, що потрібно саме Вам. Прикрасити свої ніжки в салоні «Ейфорія» зможуть і подруги нареченої: наші туфлі дадуть Вашим кавалерам зрозуміти, що місце під каблучком ще вакантне, однак… це ненадовго!

Для постійних клієнтів діють приємні знижки!

Слідкуйте за нами!

    

Контакти

Львів, ринок «Південний»
ТЦ «Весільний Дім»
Магазин №11

Тел.: +38 (097) 136-87-83

E-mail: irinaleush@eyforiya.lviv.ua

Написати нам

© 2016-2017 Салон святкового взуття та аксесуарів«Ейфорія». Всі права застережені. Створення сайту – Студія «Perfect City»